Expresní přeprava

Máte potřebu odeslat rozměrnější zásilku, kterou kurýrní služba nepojme či hledáte firemního partnera pro dlouhodobé doručování zásilek? Na této stránce přinášíme výběr největších společností, které se expresní přepravou zásilek a balíků zabývají. Vzhledem ke stále rostoucímu počtu internetových obchodů je tento způsob dopravy velmi populární a expresní doručení zpravidla do 24 hodin je nabízeno za více než přijatelné ceny. Pokud vás některá z firem zaujala a hledáte více informací, doporučujeme nahlédnout na internetové stránky společnosti, případně využít kontaktní linku. Níže uvádíme přehled společností nabízející expresní přepravu zásilek a balíků.

Výpočet cen kurýrů

Expresní přeprava zásilek po ČR

DHL

DHL zajišťuje jak expresní přepravu zásilek pro České republice tak i do ostatních míst světa. Hledáte li profesionální partnera pro zajištění přepravy zboží vaší firmy, věřte, žes DHL neprohloupíte.

FedEx

FedEx je společnost jejíž služby jsou oblíbeny především v USA, kde tato společnost započala své působení v kurýrních službách. FedEx nabízí profesionální služby s dlouholetými zkušenostmi.

TNT Express

TNT Expres je společnost nabízející kurýrní služby a expresní přepravu zásilek do ohromného množství zemí po celém světě. TNT Express pochází z Austrálie a věřte, že s kvalitami služeb TNT budete jistě spokojeni.

UPS

UPS je firma, která přepravou zásilek zabývá již více než 100 let. Především proto je schopna svým zákazníkům po celém světě nabídnout profesionální služby se kterými budete jistě spokojeni.

DPD

DPD je další z řady společností, jejichž hlavní zaměření je na přepravu zásilek. DPD disponuje pobočkami ve více než 40 zemích což zaručuje bezproblémové a rychlé dodání mezinárodních zásilek.

TopTrans

TopTrans zajišťuje přepravu především objemějších zásilek po České republice a na Slovensku. Stejně jako ostatní firmy i TopTrans nabízí možnost expresního doručení.

PPL

PPL je přepravní společnost velmi oblíbena u internetových prodejců. Mezi její hlavní služby patří expresní přeprava zásilek, které zpravidla doručuje do druhé dne. Hledáte li přepravce pro eshop, volte PPL.

Messenger

Messenger patří mezi nejoblíbenější kurýrní služby v ČR. Kromě nabídky pražské kurýrní služby nabízí také expresní meziměstskou přepravu a rozvoz jídel. Hledáte kvalitní kurýrní službu s pokrytím celé ČR? Volte Messenger.

EPS Kurýr

EPS Kurýr je pražská kurýrní společnost s provozující expresní kurýrní služby již více než 15 let. Dnes dokáže EPS kurýr zásilku doručit za velmi krátkou dobu nejen po celé ČR ale i do zahraničí.

GlobusCar

GlobusCar je další z řady přepravní a kurýrních služeb, která je velmi známá především díky výrazné modré dekoraci na firemních automobilech. GlobusCar pro vás dokáže doručit dokumenty i zásilku po celé ČR.

TakeCars

TakeCars je kurýrní firma se sídlem v Praze a hlavním zaměřením na expresní přepravu zásilek a dokumentů po hlavním městě a ostatních místech ČR. Kromě zásilek rozváží TakeCars také občerstvení.

Česká pošta

Česká pošta je všem jistě známá společnost, která nabízí mezinárodní přepravu dokumentů a balíků za zcela nekompromisní ceny. Pokud chcete odeslat balík za nejnižší cenu, volte služby České pošty.

 
Kontakt | www.Kurýrní-služby.com