Kurýrní služby

Kurýrní služby je v poslední době stále využívanější expresní přepravy malých zásilek a dokumentů. Již název této služby napovídá, ze doručení zásilky zajišťuje takzvaný kurýr, který se postará jak od vyzvednutí zásilky z vaší kanceláře tak i o její doručení v nejkratším možném čase. Tento způsob zasílání dokumentů je populární především u firem které si kladou jako hlavní prioritu velmi rychlé a spolehlivé doručení. Mezi města s největších hustotou kurýrních služeb patří samozřejmě Praha. Pokud toužíte o doručení zásilky v jiném městě či potřebujete dokumenty odeslat meziměstsky, věřte že i tyto požadavky jsou kurýrní firmy schopni bez problémů zajistit.

Výpočet cen kurýrů

Kurýrní služby v ČR

DHL

DHL zajišťuje jak expresní přepravu zásilek pro České republice tak i do ostatních míst světa. Hledáte li profesionální partnera pro zajištění přepravy zboží vaší firmy, věřte, žes DHL neprohloupíte.

Messenger

Messenger patří mezi nejoblíbenější kurýrní služby v ČR. Kromě nabídky pražské kurýrní služby nabízí také expresní meziměstskou přepravu a rozvoz jídel. Hledáte kvalitní kurýrní službu s pokrytím celé ČR? Volte Messenger.

FedEx

FedEx je společnost jejíž služby jsou oblíbeny především v USA, kde tato společnost započala své působení v kurýrních službách. FedEx nabízí profesionální služby s dlouholetými zkušenostmi.

TNT Express

TNT Expres je společnost nabízející kurýrní služby a expresní přepravu zásilek do ohromného množství zemí po celém světě. TNT Express pochází z Austrálie a věřte, že s kvalitami služeb TNT budete jistě spokojeni.

EPS Kurýr

EPS Kurýr je pražská kurýrní společnost s provozující expresní kurýrní služby již více než 15 let. Dnes dokáže EPS kurýr zásilku doručit za velmi krátkou dobu nejen po celé ČR ale i do zahraničí.

GlobusCar

GlobusCar je další z řady přepravní a kurýrních služeb, která je velmi známá především díky výrazné modré dekoraci na firemních automobilech. GlobusCar pro vás dokáže doručit dokumenty i zásilku po celé ČR.

TakeCars

TakeCars je kurýrní firma se sídlem v Praze a hlavním zaměřením na expresní přepravu zásilek a dokumentů po hlavním městě a ostatních místech ČR. Kromě zásilek rozváží TakeCars také občerstvení.

 
Kontakt | www.Kurýrní-služby.com