Mezinárodní přeprava

Chystáte se obchodovat s některým zahraničním partnerem a hledáte vhodnou a cenově přijatelnou přepravní společnost, která se schopna zásilku bezpečně doručit i do zahraničí? Vzhledem k přesunu mnoha obchodů na internet je tak spolupráce se zahraničními partneři značně jednodušší a o výhodnosti či ziskovosti daného obchodu často rozhoduje právě cena dovozu či vývozu daného zboží. Pokud se chystáte službu mezinárodní přepravy zásilek využívat častěji, doporučujeme kontaktovat dané společnosti a zažádat o vypracování nabídky na míru. Přejeme hodně úspěchů při zahraničních obchodech a bezproblémové doručení zásilky.

Výpočet cen kurýrů

Mezinárodní přeprava zásilek

DHL

DHL zajišťuje jak expresní přepravu zásilek pro České republice tak i do ostatních míst světa. Hledáte li profesionální partnera pro zajištění přepravy zboží vaší firmy, věřte, žes DHL neprohloupíte.

FedEx

FedEx je společnost jejíž služby jsou oblíbeny především v USA, kde tato společnost započala své působení v kurýrních službách. FedEx nabízí profesionální služby s dlouholetými zkušenostmi.

TNT Express

TNT Expres je společnost nabízející kurýrní služby a expresní přepravu zásilek do ohromného množství zemí po celém světě. TNT Express pochází z Austrálie a věřte, že s kvalitami služeb TNT budete jistě spokojeni.

UPS

UPS je firma, která přepravou zásilek zabývá již více než 100 let. Především proto je schopna svým zákazníkům po celém světě nabídnout profesionální služby se kterými budete jistě spokojeni.

DPD

DPD je další z řady společností, jejichž hlavní zaměření je na přepravu zásilek. DPD disponuje pobočkami ve více než 40 zemích což zaručuje bezproblémové a rychlé dodání mezinárodních zásilek.

Aramex

Aramex patří mezi opravdové profesionály v nabídce logistických a přepravních služeb na obrosvském počtu míst světa. Hledáte li opravdu kvalitního firemního partnera pro dovoz i vývoz, volte Aramex.

Česká pošta

Česká pošta je všem jistě známá společnost, která nabízí mezinárodní přepravu dokumentů a balíků za zcela nekompromisní ceny. Pokud chcete odeslat balík za nejnižší cenu, volte služby České pošty.

 
Kontakt | www.Kurýrní-služby.com